Özmetal Sandalye

CARİS SANDALYE müşteri, çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı benimsemiştir. Bu doğrultuda müşterileri, çalışanları, tedarikçileri için sürekliliği, güvenirliği tercih eden, topluma ve çevreye duyarlı bir kurum olmak temel hedefimizdir. Müşterilerimiz için farklılık yaratmak, bizden beklentilerine ürünlerimizin, çalışanımızın ve hizmetimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir.

Caris Sandalye’nin temelleri Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Çalgıcı’nın öncülüğünde 1997 yılında Bayrampaşa da atılmıştır. O yıllarda metal, ahşap ve boyalı sandalye olarak toptan satışı ile faaliyetlerini sürdüren Caris sandalye 2000 yılında masa ve masa ayağı imalatına da başlamış olup ürün yelpazesini genişletmiştir.

2007 yılında Arnavut köy’de üretim ayağını da kurarak, ağırlıklı sandalye imalatı ve bunun yanında masa, masa ayağı ve çeşitli metal ahşap ürün çeşidi ile, restoran, cafe, bar, otel olmak üzere ürün teslimi yapılmaktadır. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak makine parkurunu sürekli yenileyen ve geliştiren Caris Sandalye, sektörde doğru ve güvenilir adımlarla devam etmektedir.

2007 yılından bu yana da Arnavutköy’de 12,000 m2 lik üretim alanında işinde uzman personeli ile profesyonel hizmet vermektedir. Caris Sandalye bugün itibariyle İstanbul, İzmit, Afyon, Bursa olmak üzere toplam 8 şube ve bayiler aracığıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca ağırlıklı olarak Ortadoğu, Avrupa ve Balkan ülkelerine ihracat yaparak ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktadır.

 

VİZYON & MİSYON

Uzun yıllardır sağlam adımlarla yürüdüğümüz yolda; sektöre ve ülkeye kattığımız değerde, müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, değişen müşteri ihtiyaç ve beklentilerine yönelik portföy yönetimini, satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizi iyileştirerek müşteri ilişkilerimizi geliştirip yönetmeyi kendimize ilke edindik.

"Geleceği tahmin etmenin en iyi yolu geleceği yaratmaktır"

Özmetal sandalye A.Ş olarak  daima tecrübelerimizi kullanarak pazarda kendi alanımızda ışık tuttuk ve ilklere imza attık.. Öncülüğümüzü koruyarak, yaptığımız işlere müşterilerimizin gözüyle bakmaya devam edeceğiz.